ترانه سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

ترانه: سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات علت برکناری‌ام را از کریمی بپرسید / مدیر برکنارشده ورزشگاه آزادی

مدیر ورزشگاه آزادی بعد از برکنار شدن از مدیریت این مجموعه، گفت: در جریان برکناری خود نبودم و از طریق سیستم‌های اداری متوجه این قضیه شدم. امیدوارم کریمی علت قانع

علت برکناری‌ام را از کریمی بپرسید / مدیر برکنارشده ورزشگاه آزادی

مدیر برکنارشده ورزشگاه آزادی: علت برکناری ام را از کریمی بپرسید

عبارات مهم : مجموعه

مدیر ورزشگاه آزادی بعد از برکنار شدن از مدیریت این مجموعه، گفت: در جریان برکناری خود نبودم و از طریق سیستم های اداری متوجه این قضیه شدم. امیدوارم کریمی علت قانع کننده ای جهت این برکناری داشته باشد.

ناصر محمودی فرد در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: نزدیک به پنج ماه مدیریت ورزشگاه آزادی را بر عهده گرفتم و در این مدت تلاش کردم نقش سازندگی در آزادی داشته باشم و بتوانم مجموعه ورزشی آزادی را به یک فضای درآمدزا تبدیل کنم. حتی یکسری کارهای عمرانی را در این مجموعه شروع کردیم و این کارها در حال انجام شدن است.

وی گفت : خوشحالم در پنج ماهی که مسئولیت ورزشگاه آزادی را بر عهده داشتم، کارهای موفقی صورت گرفته است و با حمایت وزارت ورزش و جوانان و پرسنل ورزشگاه آزادی توانستیم کارهای قابل توجهی در این مجموعه انجام دهیم. البته تلاش داشتم بعد از برکناری هیچ اظهار نظری به خاطر احترامی که به مسعود سلطانی فر و همچنین به تصمیم مهندس کریمی داشتم، انجام ندهم و همچنان تلاش دارم اگر بحثی در این زمینه وجود دارد به خود کریمی واگذار کنم.

علت برکناری‌ام را از کریمی بپرسید / مدیر برکنارشده ورزشگاه آزادی

مدیر پیشین ورزشگاه آزادی در ادامه ، اضافه کرد: واقعیت این است که من در جریان برکناری خودم نبودم و هنوز نیز در این زمینه علت برکناری خود را نمی دانم و تنها از طریق سیستم های اداری متوجه این عنوان شدم. امیدوارم که در این خصوص خود کریمی اظهار نظر شفافی داشته باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که به نظر می رسد یکی از عوامل کناره گیری شما از مدیریت ورزشگاه آزادی بحث برهان مبین بوده هست، در این زمینه نظر شما چیست؟ خاطر نشان کرد: چون هنوز خودم در رابطه با برکناری ام از مدیریت ورزشگاه آزادی توجیه نشده ام بهتر است این عنوان را از کسی بپرسید که تصمیم به انجام چنین کاری گرفته هست. به هر حال تصمیمی بوده که از سوی مدیریت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور صورت گرفته است و من نیز چون زیر نظر این شرکت هستم، باید تابع تصمیمات کریمی باشم.

مدیر ورزشگاه آزادی بعد از برکنار شدن از مدیریت این مجموعه، گفت: در جریان برکناری خود نبودم و از طریق سیستم‌های اداری متوجه این قضیه شدم. امیدوارم کریمی علت قانع

محمودی فرد همچنین در پاسخ به این پرسش که این طور شنیده می شود که اختلاف نظر شدیدی بین شما و کریمی وجود داشته و این نیز یکی از عوامل برکناری شما از مدیریت مجموعه ورزشی آزادی بوده هست، نظر شما در این باره چیست؟ خاطر نشان کرد: در طی پنج ماهی که در راس مجموعه ورزشی آزادی بودم، هیچ اختلاف نظری بین من و کریمی وجود نداشته است و من تلاشم بر این بوده که در جهت سیاست های مدیریت شرکت کارها را به خوبی انجام دهم. بنابراین هیچ اختلاف نظری بین من و کریمی در دوران مدیریت پنج ماهه من وجود نداشته است.

وی در ادامه تاکید کرد: به اعتقاد من اگر در خصوص برکناری من با مهندس کریمی صحبت کنید، سریعتر می توانید به نتیجه برسید. به هر حال وی باید پاسخگوی کناره گیری من از مدیریت مجموعه ورزشی آزادی باشد و باید بگویم پیش از این در این خصوص نه صحبتی با من شده است است و نه این که در جریان برکناری خود بودم.

مدیر پیشین مجموعه ورزشی آزادی، بیان کرد: در حال حاضر در مجموعه 12 هزار نفری و همچنین یکصد هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی پروژه های خوبی انجام شده است است و در حال استمرار هست. من به دنبال توسعه و سرمایه گذاری و همچنین درآمدزایی ورزشگاه آزادی بودم تا بتوانیم بازسازی این ورزشگاه را از طریق درآمد خود ورزشگاه تامین کنیم، تا مردم بتوانند از ظرفیت های ورزشگاه آزادی به عالی ترین شکل ممکن استفاده کنند. به هر حال این اتفاق رخ نداد و ما وقت چنین کاری را نداشتیم.

علت برکناری‌ام را از کریمی بپرسید / مدیر برکنارشده ورزشگاه آزادی

وی در آخر در پاسخ به این پرسش که آیا بعد از برکناری خود از مدیریت مجموعه ورزشگاه آزادی با مسعود سلطانی فر، جلسه ای داشتید یا خیر، تاکید کرد: من با سلطانی فر صحبتی انجام نداده ام و اعتقاد دارم وی علاقه شدیدی به توسعه ورزشگاه آزادی دارد. حتی در مدت پنج ماه حضور من در این سمت حمایت های خوبی را از ورزشگاه آزادی داشت و هم چنان این حمایت ها ادامه دارد.

واژه های کلیدی: مجموعه | مدیریت | ورزشگاه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz