ترانه سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

ترانه: سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + پسر ناخلف مادرش را به آتش کشید

مرد میانسال زمانی که نتوانست پنج میلیون تومان از مادر سالخورده‌اش بگیرد، با بنزین او را به آتش کشید و به قتل رساند. 

عکس + پسر ناخلف مادرش را به آتش کشید

پسر ناخلف مادرش را به آتش کشید +عکس

عبارات مهم : بنزین

مرد میانسال زمانی که نتوانست پنج میلیون تومان از مادر سالخورده اش بگیرد، با بنزین او را به آتش کشید و به قتل رساند.

به گزارش جام جم، ظهر 5 آذرامسال مردی با پلیس و آتش نشانی کرج تماس گرفت و از آتش سوزی در منزل همسایه ارزش در محله اردلان کرج خبر داد.

ماموران کلانتری 13 باهنر و گروهی از آتش نشانان با حضور در ساختمان مورد نظر مشاهده کردند آتش سوزی در یکی از واحدهای طبقه پنجم ساختمان رخ داده و شعله های آتش و دود به دو آپارتمان کناری هم سرایت کرده است.

عکس + پسر ناخلف مادرش را به آتش کشید

آتش نشانان ابتدا افراد حاضر در ساختمان را خارج کردند. در ادامه با ورود به آپارتمانی که آتش سوزی در آنجا شروع شده است بود، توانستند شعله های آتش را خاموش کنند سپس مشاهده کردند زن سالخورده ای در آنجا فوت کرده و دختر جوانی دچار سوختگی شده است است.

بررسی اولیه آتش نشانان نشان می داد آتش سوزی به طور عمد رخ داده و باعث فوت زن سالخورده شده است و به نظر می رسد جنایتی در آنجا اتفاق افتاده باشد.

مرد میانسال زمانی که نتوانست پنج میلیون تومان از مادر سالخورده‌اش بگیرد، با بنزین او را به آتش کشید و به قتل رساند. 

در این مرحله ماموران کلانتری با هنر عنوان این جنایت را به بازپرس حسن علایی اصل ثمرین، کشیک قتل دادسرای جنایی کرج گزارش کردند و با دستور وی جسد زن سالخورده به پزشکی قانونی و دختر مقتول که دچار سوختگی شده است بود به بیمارستان انتقال یافته شد.

این در حالی بود که دختر جوان هنگام انتقال به بیمارستان به ماموران حاضر در ساختمان گفته بود این جنایت را برادرش به نام علی و دو پسر او رقم زده اند.

با تشکیل پرونده قضایی در شعبه 13 بازپرسی دادسرای جنایی کرج، تحقیقات کارآگاهان اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی استان البرز شروع شد.

عکس + پسر ناخلف مادرش را به آتش کشید

تیم جنایی با حضوردر محل قتل به تحقیق از همسایه ها پرداختند که آنها اعلام کردند روز جنایت سر و صدا و کمک خواهی دختر خانواده را شنیده اند. زمانی که از منزل بیرون آمده اند، پسر مقتول را در حالی که بطری حاوی بنزین به دست داشته دیده اند. مرد میانسال سپس روی مادرش بنزین ریخته و بعد همراه مادر و خواهر و پسرش به طبقه پنجم رفتند. چند دقیقه بعد هم متوجه آتش سوزی شده است بودند.

ماموران سپس با حضور در بیمارستان به تحقیق از دختر مقتول که شاهد مهم جنایت بود، پرداختند که معلوم شد آن روز برادرش به منزل آنها آمده و پنج میلیون تومان پول می خواسته ولی منتظر نشده که این پول را فراهم کنند بنابراین با او و مادرش درگیر شده است و با ریختن بنزین روی مادر خود او را با فندک در منزل آتش زده و دختر جوان هر کاری کرده که مادرش را نجات دهد، نتوانسته بود. حتی یکی از برادر زاده هایش مانع می شد تا او جهت خاموش کردن آتش پتو را روی مادرش بیندازد.

مرد میانسال زمانی که نتوانست پنج میلیون تومان از مادر سالخورده‌اش بگیرد، با بنزین او را به آتش کشید و به قتل رساند. 

با اطلاعاتی که دختر مقتول در اختیار پلیس جنایی قرارداد، ماموران جست وجو جهت دستگیری عامل جنایت و دو همدستش را شروع کردند تا این که مخفیگاه آنها شناسایی و بازداشت شدند.

متهمان با انتقال به اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی استان البرز بازجویی شدند. متهم میانسال در جریان تحقیقات اعلام کرد، دو پسرش در قتل مادرش نقشی نداشته اند و او خودش به این جنایت دست زده هست. این در حالی بود که دو پسر جوان او نیز منکر همدستی با وی در قتل مادربزرگشان شدند.

عکس + پسر ناخلف مادرش را به آتش کشید

عامل جنایت در تشریح ماجرا به افسر تحقیق گفت: راننده هستم. از بانک وام گرفته بودم ولی نتوانستم اقساطم را بپردازم. بانک از من شکایت کرد و به مدت چهار روز بازداشت شدم. یکی از اقوام برایم سند گذاشت تا بتوانم پنج میلیون تومان بدهی بانک را تهیه کنم و بپردازم. بنابراین شب قبل از ماجرا با مادرم تلفنی حرف زدم و خواستم که این پول را تهیه کند تا روز بعد جهت گرفتن آن به منزل اش بروم. زمانی که به آنجا رفتم او گفت که پولی ندارد. همین حرف ها مرا عصبانی کرد. رفتم بیرون از منزل و بطری بنزین را که در صندوق عقب خودرویم بود آوردم. از شدت خشم آن را روی مادرم ریختم. زمانی که وارد آپارتمان شدیم، مادرم نزدیک آشپزخانه ایستاد. خواهرم می خواست برایش لباس بیاورد که همان جا دوباره دعوایمان شد.

متهم به قتل ادامه داد: از مادر و خواهرم خواستم پول بدهند که مدام خواهر می گفت پولی در منزل ندارند و باید منتظر بمانم تا او از طریق خواهر و برادران دیگرمان پول را تهیه کند. خیلی عصبانی شده است بودم. فندک را برداشتم و می خواستم مادرم را ترساندن کنم که پول را سریعتر بدهد فندک را روشن کرده و نفهمیدم چطور به سمت او گرفتم که یکباره مادرم آتش گرفت. از وحشت همراه فرزندانم فرار کردیم. من قصد قتل نداشتم و فقط می خواستم مادرم را بترسانم که ناخواسته جانش را گرفتم.

با اعتراف های تکان دهنده این مرد، جهت او و دو پسر جوانش قرار قانونی صادر شد و تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

واژه های کلیدی: بنزین | جنایت | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz